SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Salver 6001684
nr 600 1684
Salver
Silver, England 18/1900-tal, diameter: 23, 5
måndag 21 september 2009
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.